Wytwórnia sprężyn dbająca o jakość - Almech

Wytwórnia sprężyn – jakość produktów na pierwszym miejscu!


Firma ALMECH jest producentem sprężyn do wielu urządzeń produkowanych w Polsce i na terenie Europy. Podstawą naszej działalności są wymagania prawne oraz wymagania Klienta. Dysponujemy kompetentną i wykwalifikowaną załogą, która podlega ciągłym szkoleniom w zakresie nowych rozwiązań technologicznych gwarantujących zapewnienie stałej, dobrej i powtarzalnej jakości naszych wyrobów, takich jak sprężyny skrętne, sprężyny naciskowe, sprężyny naciągowe oraz zawleczki.

Rozumiemy potrzeby i oczekiwania Klientów oraz konsekwentnie dążymy do ich zaspokajania. Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością, spełniającego wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015-10, , zaangażowanie pracowników oraz przyjęte podejście procesowe, pozwala nam na podnoszenie skuteczności i efektywności organizacji oraz umożliwia oferowanie naszym Klientom sprężyn o wyjątkowo korzystnej relacji jakości do ceny.

Polityka jakości

Ambicją firmy ALMECH jest osiągnięcie stałej uznanej pozycji na rynku wytwórców sprężyn wszelkiego typu. Tak sformułowana przez nas Polityka Jakości jest podstawą wszelkich działań firmy. Realizujemy ją między innymi poprzez:

  • Ciągłe poszerzanie asortymentu produkowanych sprężyn;
  • Rozwijanie dobrej współpracy z naszymi partnerami;
  • Polepszanie procesu produkcyjnego;
  • Unowocześnianie parku maszynowego o specjalistyczne urządzenia i oprzyrządowanie;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników…