O firmie - Almech

Image
Image

Działalność od
1992

O firmie

Almech

Firma ALMECH to renomowany i doświadczony producent sprężyn, działający na rynku od 30 lat. Początki firmy sięgają 1992 roku, a jej założycielami są Alina i Stanisław Jasik. ALMECH to firma wielopokoleniowa, która stawia na ciągły rozwój, specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju sprężyn z drutu. Od roku 2002 firma ALMECH funkcjonuje na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Radom, co potwierdza rzetelność firmy i jej silną pozycję na rynku. Najwyższą jakość produkowanych sprężyn zapewnia system zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015, a także nowoczesny park maszynowy wyposażony w sterowane numerycznie automaty, doświadczona kadra i wyselekcjonowana lista sprawdzonych dostawców drutów - krajowych oraz zagranicznych.

Mamy 30 lat doświadczenia w produkcji sprężyn.

Zadzwoń do nas lub napisz, zapytaj o ofertę

(+48) 48-385-51-99

sprężyny skrętne producent

Sprężyny naciągowe

Sprężyny naciągowe dostępne w naszej ofercie to elementy najczęściej wykorzystywane w kanapach, ale również w motoryzacji. Jeśli są Państwo zainteresowani dobrymi sprężynami naciągowymi, zapraszamy.

Zobacz więcej
sprężyny specjalne na zamówienie

Sprężyny naciskowe

Wytrzymałe sprężyny naciskowe wyróżniają się dużą odpornością na wysokie temperatury, jak również na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zachęcamy do wyboru naszych sprężyn naciskowych.

Zobacz więcej
sprężyny skrętne na zamówienie

Sprężyny skrętne

Sprężyna skrętna dostępna w ofercie firmy Almech najczęściej wykorzystywana jest w maszynach rolniczych, czy różnego rodzaju mechanizmach. Polecamy wysokiej jakości i wytrzymałe sprężyny skrętne.

Zobacz więcej
sprężyny skrętne

Sprężyny specjalne

Oferowane przez nas zawleczki wykonywane są na podstawie specjalnie przygotowanych rysunków technicznych lub też szczegółowych opisów parametrów. Już dziś zachęcamy do wyboru naszych zawleczek.

Zobacz więcej